Casa Colinas Pickleball
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
6 km-re az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Lydia Beech Art Boutique, a 7 hálószobás Casa Colinas Pickleball Playa Grande vendégei számára privát parkolót biztosít.
Az Auto Mercado 3 km-re, míg a Playa Ventanas strand 10 percnyi autóútra van a 6 fürdőszobás villától. A közeli vallási látnivalók közé tartozik a körülbelül 3,1 km-re található Tamarindo Church.
A Casa Colinas Pickleball kertre néző kilátással büszkélkedhet.
A Playa Grande városi villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 5 km-re helyezkedik el a Playa Grande városi ingatlantól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Colinas Pickleball milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa Colinas Pickleball között 5 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa Colinas Pickleball kínálatából?
Igen, a Casa Colinas Pickleball vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa Colinas Pickleball konyhával berendezett?
A Casa Colinas Pickleball felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A villa fogad háziállatokat?
A villa nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Colinas Pickleball vendégei vagyunk?
Playa Grande nevezetességei közé tartozik a Playa Ventanas strand és a Tamarindo Beach Costa Rica, amelyek 3 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Casa Colinas Pickleball területétől. Ezenkívül a Dreamsea Surf Camp Costa Rica (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.